Dobra jakość naprawianych paletSpecjalizujemy się w naprawie palet typu EURO jak również palet przemysłowych.

Posiadamy profesjonalne przygotowane stanowiska do naprawy palet wyposażone w najlepszy sprzęt i dobrych, stałych pracowników do naprawy palet, którzy naprawdę dobrze remontują palety.

Nasza firma jest członkiem organizacji EPAL. Posiadamy oficjalną licencję EPAL na naprawy europalet (nr. PL- 435), zgodnie z wytycznymi EPAL i normami UIC 435-4.

Naprawione przez nas palety z powodzeniem mogą być alternatywą dla nowych, dużo droższych palet.

Kładziemy nacisk na to, żeby pracowników cechowała fachowość i właśnie dzięki ich ciągłemu szkoleniu, odpowiedniej wiedzy w zakresie naprawy palet, rzetelnemu podejściu do powierzonego zadania, jak i narzędziom do pracy jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Do naprawy palet wykorzystujemy jedynie produkty wysokiej jakości, które gwarantują dużą wytrzymałość i żywotność palet.

Możliwość wyremontowania do 1000 sztuk palet dziennie.

Możemy od Państwa odebrać palety uszkodzone własnym transportem, wyremontować i naszym transportem odwieźć do Państwa firmy.
Mogą Państwo również sami dostarczać nam uszkodzone palety i po naprawie wyremontowane odbierać własnym transportem.


Istnieje także możliwość utworzenia punktu napraw na terenie zakładu klienta. 

Odsłon:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wdesign/ftp/www/palexport/index.php:1) in /home/wdesign/ftp/www/palexport/index.php on line 153
1048373
Odwiedzających:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/wdesign/ftp/www/palexport/licznik_ip.php on line 8
18644